• Режим роботи:

  • Пн-Пт 10.00-18.00
  • Сб: за домовленістю
  • Нд: Вихідний
  • Рус Укр
  • Наші контакти:

  • (097) 388-00-06
  • (063) 146-81-80
  • (050) 493-00-06
Кошик порожній

VIP заправка картриджів

У цьому розділі ми описуємо технологію даної послуги.

Не подумайте, що ми клеїмо стрази або вклоняємося, виконуючи дану послугу. smiley

В дану послугу входить як заправка, так і відновлення картриджа.

Дану послугу ми вже надаємо тим людям і організаціям, які хочуть економити не втрачаючи якості.

Як Ви звернули увагу Долар в нашій з Вами країні дуже нестабільний і повільно з перепочинками лізе вгору по своїй вартості і деякі клієнти, які могли минулого собі дозволити придбання оригінальних картриджів замість їх подальшої перезаправки, почали дивитися в бік економії коштів, але не жертвуючи при цьому якістю відбитків.

Проаналізувавши таку потребу, було прийнято рішення надати послугу повного відновлення картриджа після кожного циклу роботи.

В дану послугу входить:

- Розбирання картриджа.

- Демонтаж всіх запчастин від яких безпосередньо залежить якість друку картриджів. ( Лезо очищення, лезо дозування, оболонка могнитного валу або магнітного вала в зборі, фоторецептора, валу первинного заряду).

- Очищення механічної частини картриджа (шестерень, втулок)

- Мастило (тільки де потрібно технологічно) механічної частини. (Мастило використовується виробника DELACAMP special plastic grease)

- Установка нових запчастин ( Лезо очищення, лезо дозування, оболонка могнитного валу або магнітного вала в зборі, фоторецептора, валу первинного заряду).

- І в кінці заправка тонером. 

- Тестування.

- Упаковка в світлонепроникний рукав.

Після даної послуги Замовник отримує абсолютно новий і якісний картридж, який друкує як оригінал, але при цьому ЕКОНОМИТЬ мало не  1,5 вартості від покупки нового оригінального картриджа.

Так само рекомендуємо користуватися даною послугою всім хто вже неодноразово перзаправлял свої картриджі в інших сервісах. У таких картриджах зазвичай зношені практично всі комплектуючі та потребують заміни.(все з-за того, що деякі сервісники/заправники недобросовісно виконують свою роботу і не змінюють ті ж леза очистки при звичайному восстановлениии, хоча і беруть за це гроші)

Ми вважаємо, що ця послуга стане в нагоді Вам, шановні Клієнти.

© 2023 contrust.kiev.ua