• Режим роботи:

  • Пн-Пт 10.00-18.00
  • Сб: за домовленістю
  • Нд: Вихідний
  • Рус Укр
  • Наші контакти:

  • (097) 388-00-06
  • (093) 344-25-56
  • (050) 493-00-06
Кошик порожній

Технології струменевого друку - Як слова і картинки залишаються на папері.

Можливо струменевий принтер у вашому будинку або офісі, який використовує спеціальні картриджі. Але ви коли-небудь задавалися питанням, як струменевий принтер насправді працює? Більшість з нас рідко замислюються, як чорнило залишає друкувальну голівку і утворює слова і зображення на папері, але, чесно кажучи, це захоплюючий процес. Купити картридж для принтера, ви теж можете у нас, тільки для лазерного.

 

Технології струминного друку - Як слова і картинки залишаються на папері.
Для тих, хто любить, знати про те, як речі зроблені і виробляються і винахідливі технології, розроблені, щоб перетворення, що на екрані комп'ютера дивом на папері - цей пост для вас!

Останні струменевих технології сьогодні в основному з двох різних типів. Є струменеві принтери, які використовують "тепло" та інші, які використовують "вібрації", щоб отримати чорнило на папір.

Такі виробники, як Hewlett-Packard і Canon, які використовують цей тип технології виробляють принтера, які згадуються як "теплових струменевих принтерів", і технології вони використовують також часто називають "теплової міхур."

Ось як теплові струменеві принтери працюють - дуже маленькі резистори нагріваються в результаті чого чорнило випаровуються, який викликає міхур. Як чорнило нагрівається цей міхур піднімається у верхню і як він набухає, що штовхає чорнило з крихітного сопла на папір. Як міхур руйнується, що створює вакуум. Цей вакуум насправді допомагає смоктати більше чорнила з картриджа для струменевого в друкуючій голівці. Більшість струменевих принтерів мають десь між триста шістсот цих мізерних сопел, що все може стріляти краплю чорнила на папір і в той же час – заправка картриджів!

Одна річ, щоб відзначити тут, що є поширене оману, між теплової струменевий принтер і термопринтер. У той час як теплової струменевий принтер використовує підігрівом чорнилом з отриманням бульбашки, які штовхають чорнила на папір, термопринтер нагрівається спеціальної термічної паперу для друку для створення зображень. Теплові принтери використовуються в основному для надходження в магазини – купити картридж Київ.

Давайте перейдемо до іншого типу струминної технології. Це один з них називається "п'єзоелектричний" технології та використовує спеціальні peizo кристали і вібрацію, що перенесення фарби на папір. Peizo походить від грецького слова "piezein", що означає "поштовх" або "віджимають." Цей провідний технологія струменевого друку була запатентована Epson – Купити картридж для принтера в Києві.

Для того, щоб П'єзоелектричні форсунки на роботу, крихітний кристал в задній частині кожного сопла отримує невеликий електричний заряд. Цей електричний заряд змушує кристал вібрувати. Тепер, коли цей кристал вібрує всередину, він стріляє чорнило з сопла на папір, і якщо вона вібрує назовні вона смокче трохи більше чорнил в невеликому резервуарі в обмін на чорнила, які скинули заправити картридж. Обидві технології широко використовуються і приймаються в струменевого друку. Єдиним серйозним відмінністю є те, що технологія п'єзо має друкуючі головки, які більш відкриті для дозволяючи різні фарби. Вони також у більшості випадків дорожче, ніж технології струменевого термодруку. Більшість комерційно використовуються струменеві принтери використовують більш дорогої технології пьезо і, як ми вже згадували вище, Epson є одним брендом, який використовує його в споживчого класу струменевих принтерів, доступних на ринку – заправка кольорових картриджів. Якщо ви хочете купити картридж для принтера, вашого будинку або офісу, не соромтеся звернутися до нас заправити картридж лазерний, ми можемо рекомендувати той, який буде відповідати вашим потребам і обсяг друку. При покупці принтера висока якість ви також повинні розглянути струменевих картриджів вам знадобляться на постійній основі.

© 2024 contrust.kiev.ua