• Режим роботи:

  • Пн-Пт 10.00-18.00
  • Сб: за домовленістю
  • Нд: Вихідний
  • Рус Укр
  • Наші контакти:

  • (097) 388-00-06
  • (063) 146-81-80
  • (050) 493-00-06
Кошик порожній

Kyocera Mita

Kyocera Mita – це японський виробник друкованої техніки, продукція від якого поки ще не дуже поширена на українському ринку. Тим не менш, принтери Kyocera Mita є  обладнанням високої якості.  Лазерні принтери Kyocera Mita дозволяють домогтися  бездоганної якості друку текстів і зображень. Виняткова надійність є одним з найголовніших достоїнств цього виробника. Тим не менш, всім принтерів рано чи пізно необхідна заправка картриджа, і  Kyocera Mita   в даному разі не є винятком. Принтери даної фірми   володіють певними особливостями,  тому їх заправка може виявитися більш складним  справою, ніж може здатися на перший погляд.

Як правило, картриджі Kyocera Mita складаються з 16  пластикових і металевих деталей. Головна особливість Kyocera Mita – заправка певних моделей здійснюється  спеціальною трубкою, а потім запаюється пробка.  Так  заправку картриджів Kyocera Mita слід довіряти тільки досвідченим, кваліфікованим фахівцям, які знають в якому місці потрібно свердлити отвір, щоб не пошкодити пристрій, а потім його якісно закрити.   Також  при заправці картриджів Kyocera Mita   необхідно  володіти знаннями щодо технології друку  саме цих принтерів.  Характерною особливістю тут є те, що в принтерів Kyocera Mita використовуються розділені блок барабана і труба з тонером. При виконанні заправки картриджа необхідно враховувати, як функціонує обладнання, адже інакше  пристрій може вийти з ладу. Саме тому не рекомендується  намагатися заправити картридж самостійно, довіряти сумнівним майстрам, а звернутися до професіоналів. Саме такими професіоналами  є фахівці нашої компанії.

Наша компанія пропонує послуги по заправці картриджів для принтерів Kyocera Mita. У нас можна заправити як монохромні, так і кольорові картриджі Kyocera Mita. Наші фахівці максимально якісно і оперативно виконають заправку картриджа Kyocera  Mita.  У нас є все необхідне обладнання та витратні матеріали. Деяким моделям картриджів Kyocera Mita може знадобитися заміна чіпа або програмування пристрою.  Це  для того, щоб перенаправленный картридж розпізнавався принтером.

 

 

 

 

© 2023 contrust.kiev.ua