• Режим роботи:

  • Пн-Пт 10.00-18.00
  • Сб: за домовленістю
  • Нд: Вихідний
  • Рус Укр
  • Наші контакти:

  • (097) 388-00-06
  • (063) 146-81-80
  • (050) 493-00-06
Кошик порожній

OKI

OKI  - це відомий японський  виробник якісної і надійної друкарської техніки. Представництва компанії розташовані майже в половині світу.  Однак незважаючи на надійність продукції  OKI, як і будь-яка інша рано чи пізно вони перестають друкувати, коли у картриджі закінчується фарба. 

Конструктивно картриджі OKI складаються з двох складових – картриджа і блоку фотобарабана. Завдяки зручності даної конструкції,  зовсім не обов'язково міняти блок фотобарабана при закінченні тонера, достатньо лише замінити какртридж. Це дозволяє  здешевити вартість друку, однак цей варіант все одно залишається дорогим,  з-за вартості оригінальних матеріалів.  Тому прекрасним альтернативним варіантом є заправка картриджа.

Заправка картриджа  OKI  може виявитися не таким простим процесом, як це може на перший погляд здатися. Картриджі OKI   мають спеціальний  механізм, який блокує відкриття щілини, з якого тонер потрапляє в фотобарабан. Відкрити цей отвір можна тільки в певному положенні з певними інструментами. Нові моделі картриджів OKI   і зовсім не мають кришки засипання тонера. Тому заправка даних картриджів вимагає спеціальних навичок, великого досвіду і необхідного устаткування.  Вся робота повинна виконуватися професіоналами, які володіють інформацією щодо  того, яку заправку слід засипати і які витратні матеріали використовувати.

В якості особливостей картриджів OKI  можна відзначити те, що вони містять чіп, контролюючий кількість сторінок, віддрукованих принтерів. Коли ресурс друку буде витрачений, чіп сам повідомляє про необхідність заправки. Тому при заправці картриджів OKI   необхідна заміна і перепрограмування чіпів.

Наша компанія пропонує послуги по заправці картриджів для принтерів OKI. У нас можна замовити заправку  монохромних і кольорових картриджів OKI. У нас є все необхідне для заправки  - сучасне обладнання, кваліфіковані фахівці, а також якісні витратні матеріали. Все це дозволяє нам виконувати  заправку картриджів для принтерів  OKI якісно і максимально оперативно. Звертаючись  в таку спеціалізовану компанію як наша, ви  зможете гарантувати собі  надійну і довговічну роботу вашого друкованого пристрою.

 

© 2023 contrust.kiev.ua