• Режим роботи:

  • Пн-Пт 10.00-18.00
  • Сб: за домовленістю
  • Нд: Вихідний
  • Рус Укр
  • Наші контакти:

  • (097) 388-00-06
  • (093) 344-25-56
  • (050) 493-00-06
Кошик порожній

Canon

Заправка картриджів принтерів Canon  є дуже поширеною послугою. І це не дивно адже принтери даної фірми дуже популярні у користувачів. Лазерні принтери Canon  ідеально підходять  для друку якісних кольорових фото, що є результатом правильної роботи техніки та використання хороших чорнила. Однак зовсім не варто купувати нові картриджі Canon, якщо чорнило  у вашому картриджі закінчилися. Це може бути досить дорого, враховуючи, що вартість  картриджа  часто  може становити половини ціни принтера. В даному випадку найкращим виходом буде  замовити послугу заправки картриджа Canon. При цьому вкрай важливо  звертатися за цією послугою до професіоналів, таким, як фахівці нашої компанії.

Якщо ваша техніка перестала друкувати, на документах  з'явилися смуги  - тоді  необхідно провести  заправку картриджа.Наша компанія пропонує послуги заправки картриджів принтерів Canon.. У нас ви можете замовити заправку кольорових і монохромних картриджі Canon. Також виконуємо заправлення струменевих картриджів Canon. Послуга по заправці обійдеться вам набагато дешевше і швидше, ніж покупка нового картриджа. Довіривши ваш принтер нашим спеціалістам, ви можете не турбуватися за його якісну роботу надалі.

У нашому спеціалізованому центрі є все необхідне для здійснення якісної заправки картриджа Canon, а при необхідності його відновлення.  У своїй роботі ми використовуємо виключно якісні витратні матеріали, і проміняє сучасне обладнання. Залежно  від моделі картриджа і принтера ми підберемо оригінальний тонер, який підходить саме цій оргтехніки.  Використання  дорогих, якісних тонерів безпосередньо впливає на термін служби фотобарабана. Це дозволяє принтеру друкувати більше без втрати якості друку.

Фахівці нашої компанії володіють великим досвідом заправки  картриджів  принтерів різних фірм і завжди дотримуються  технологію процесу, що гарантує  якість роботи техніки в подальшому.   Заправка картриджа Canon включає в себе наступні процедури – розбирання картриджа, якісна очищення залишків старої фарби, заправка, збірка  і обов'язкова тестова перевірка.   При необхідності ми надаємо послуги по повному відновленню картриджів для принтерів Canon, як монохромних, так і кольорових.

 

© 2024 contrust.kiev.ua