• Режим роботи:

  • Пн-Пт 10.00-18.00
  • Сб: за домовленістю
  • Нд: Вихідний
  • Рус Укр
  • Наші контакти:

  • (097) 388-00-06
  • (093) 344-25-56
  • (050) 493-00-06
Кошик порожній

Samsung

Компанія Samsung вже багато років знаходиться в топі серед виробників надійної і  якісної оргтехніки. Принтери  Samsung відмінно справляються з печаткою самих різних документів як великого, так і середнього обсягу. Тим не менш, у зв'язку з щільним використанням принтера, рано чи пізно йому може  знадобитися заправка картриджа.

Компанія Samsung як і більшість сучасних виробників   друкарської техніки відрізняється наполегливим не привітанням того, коли користувачі використовую неоригінальні витратні матеріали. Практично всі моделі принтерів  Samsung оснащені чіпом з криптозащитой, що певною мірою ускладнило життя більшості виробників витратних матеріалів, так як тепер їм довелося розробляти  мікросхеми, які відповідають оригінальним. Це говорить про те, що намагатися заправити картриджі  для принтерів Samsung самостійно немає сенсу,  оскільки необхідні знання та досвід програмування заміни чіпа. Тому за даної  послугою необхідно  звертатися до професіоналів – спеціалізованим компаніям. Саме такими професіоналами є наша компанія.

Наша компанія пропонує послуги по заправці картриджів для принтерів Samsung. У нас можна замовити заправку  монохромних і кольорових картриджів Samsung.  Наші фахівці застосовують високоякісні витратні матеріали, завдяки чому, ваш пристрій буде  радувати вас справною роботою і бездоганним рівнем друку після заправки. Процес заправки картриджа  Samsung складається з наступних етапів. Для початку ми оглядаємо ваше пристрій, діагностуємо його роботу, витягаємо картридж, проводимо його розбирання та очищення від залишків попереднього тонера. Потім  ми  здійснюємо безпосередньо заправку картриджа, змінюємо і перепрашиваем  чіп. Запускаємо тестовий друк і  при наявності  недоліків – відразу ж виправляємо їх. Весь процес займає близько двадцяти хвилин, що дозволяє вам заправити ваш картридж  для принтера Samsung максимально оперативно і зручно.

Також при необхідності ми  надаємо послуги по заправці картриджів для принтерів Samsung. Як і у випадку з заправкою, у нас можна відновити, як кольорові, так і монохромних картриджі Samsung. Свою роботу ми виконуємо якісно і зі знанням справи.

 

 

© 2024 contrust.kiev.ua