• Режим роботи:

  • Пн-Пт 10.00-18.00
  • Сб: за домовленістю
  • Нд: Вихідний
  • Рус Укр
  • Наші контакти:

  • (097) 388-00-06
  • (093) 344-25-56
  • (050) 493-00-06
Кошик порожній

Чи знаєте ви, що відновлені картриджі з тонером, може перевищувати кількість надрукованих сторінок оригінального картриджа?

1. В стадії друку який вихід і щільності зробить ваш відновлений картридж?По суті, вихід кількість сторінок з відновленого картриджа з тонером виробляє, перш ніж тонер закінчується. У відповідності з галузевим стандартом переконайтеся, тестування проводиться з 5% заповненням сторінки. Для порівняння, ви шукаєте сторінки виходом х сторінок, виміряна при 5% заповненні сторінки. Також будьте пильні постачальників, які просто дають вам вихід оригіналу, це означає, що вони не можуть зробити актуальними в користуванні. Вигідно користуватися послугою – Заправка картриджів, оскільки це дешевше ніж просто купити картридж для принтера. Щільність в основному означає, темні і чіткі ділянки друку. Зазвичай промисловим стандартом для відновлених картриджів, як правило, між 1,3 і 1,6. З'ясуйте, що їх середня швидкість тест картридж, щоб побачити, як вони отримують свої номери. Тестування тільки один картридж не точний спосіб судити щільність. Також іноді постачальники можуть змінити фактичну якість тонера, так що як і раніше тестування має важливе значення, або просто заправляти картриджі і не морочте голову. Потрібно щоб був запасний лазерний картридж, краще купити картридж для принтера.


2. перевірка картриджа за місцем?Перед покупкою відновленого картриджа потрібно знати як він друкує, деякі майстерні по заправці картриджів дають тест лист в картридж. І якщо ви зважилися купити картридж для принтера бажано його протестувати, оскільки він не новий. Для визначення якості друку.


3. Тестуються всі відновлені картриджі з тонером після?Оскільки всі деталі повинні бути перевірені і змінені вручну. Надійним постачальником буде переконатися, що всі картриджі проходять строгий піст тестування, щоб переконатися, необхідно перевірити, перш ніж класти на полицю.

Завжди будьте обережні постачальників, які не надають Вам вищевказаної інформації. Багато компаній не беруться належного тестування з-за додаткових витрат, пов'язаних з ним. Ці компанії можуть продавати дешеві картриджі, але в кінцевому рахунку вони часто в кінцевому підсумку коштуватиме дорожче за передчасних відмов і неякісної друку. Знаючи, що спитати за це кращий спосіб заощадити гроші, і ви точно знаєте, що ви отримуєте.

Ми не будемо ходити навколо, тому що у нас є відповіді! На якісні картриджі які заправляють толкові майстри, ви можете купити картридж для принтера у нас недорого в Києві. Наші сертифіковані технічні фахівці оглядайте і замінюйте компоненти у всіх відновлених картриджів, які ми продаємо. Наші відновлені картриджі з тонером зустрітися і часто перевищує ресурс картриджів. Наші картриджі також пройти 3 рівнів контролю якості, перш ніж його в принтер. Ми, можливо, не самий дешевий, але ми будемо вам заощадити гроші, забезпечуючи при цьому вам компоненти найвищої якості та продуктивності і, відверто кажучи краще значення для вашого долара. Дайте нам спробувати, і ви не будете розчаровані!

© 2024 contrust.kiev.ua