• Режим роботи:

  • Пн-Пт 10.00-18.00
  • Сб: за домовленістю
  • Нд: Вихідний
  • Рус Укр
  • Наші контакти:

  • (097) 388-00-06
  • (093) 344-25-56
  • (050) 493-00-06
Кошик порожній

Hewlett Packard

Hewlett Packard  або HP впевнено займає  одне з лідируючих місць серед компаній, які займаються інформаційними технологіями. Вся продукція Hewlett Packard володіє  бездоганною якістю, друкарська техніка і картриджі для них в даному випадку не є винятками.  Принтери і картриджі Hewlett Packard це дуже складні пристрої, що складаються з безлічі компонентів. Однак, незважаючи на високу знатність бренду і висока якість продукції, будь-яка подібна техніка  має витратний ресурс і рано чи пізно потребує заправці.

Заправка картриджа Hewlett Packard – це відмінна альтернатива повній заміні картриджів, адже це обійдеться набагато  дорожче. Звернувшись за послугою по заправці картриджа, ви зможете заощадити зайві кошти, і не  будете переплачувати. На перший погляд може здатися, що заправку  можна здійснити власними силами, так як в інтернеті можна знайти багато інструкцій, як це робити. Однак це не так просто, адже ця робота вимагає певних навичок, наявність необхідного обладнання та якісних витратних матеріалів. Тому за даною послугою  краще звертатися в спеціалізовану компанію, яка професійно займається заправкою картриджів Hewlett Packard.

Наша компанія надає послуги заправки картриджів Hewlett Packard. У нас можна заправити монохромні та кольорові картриджі Hewlett Packard, а також струменеві. Крім заправки  ми також займаємось повним відновленням  неробочих картриджів. Свою роботу ми виконує оперативно, якісно і доступно за ціною. Для початку ми  розбираємо старий картридж, позбавляємо його  від чорнила. Це  важливо для того, щоб друк надалі була якісною, не містила розлучень, а кольори не змішувалися.  Потім ми заправляємо картридж новими чорнилом, збираємо і попередньо тестуємо. Всі процедури займають мінімальний час, що дуже зручно для наших клієнтів. Відновлення картриджа Hewlett Packard – ми замінюємо барабан та інші зносилися комплектуючі.

Не варто намагатися здійснити заправку картриджа Hewlett Packard власними силами, або звертатися до не вселяє довіри майстрам. Довірте цю роботу професіоналам, адже дане устаткування  є не дешевим, і продовження терміну його експлуатації  можливе тільки з дотриманням всіх правил заправки.

© 2024 contrust.kiev.ua