• Режим роботи:

  • Пн-Пт 10.00-18.00
  • Сб: за домовленістю
  • Нд: Вихідний
  • Рус Укр
  • Наші контакти:

  • (097) 388-00-06
  • (093) 344-25-56
  • (050) 493-00-06
Кошик порожній

Xerox

Що ж робити, якщо в  картриджі принтера Xerox закінчилася тонер.  Деякі намагаються заправити картридж своїми силами, деякі викликають майстрів в індивідуальному порядку. Перший варіант в даному випадку може взагалі негативно позначитися на працездатності  вашого картриджа. Звернутися до майстрів, на перший погляд, може здатися непоганою ідеєю, адже вартість їх послуг є недорогий, проте не всі вони викликають довіру і надають свої  послуги якісно. Дуже часто звернення до майстра може бути рівнозначно самостійної спробі заправки або ремонту  картриджа.    До того ж часто невисока вартість послуг безпосередньо пов'язана з дешевизною і низькою якістю витратних матеріалів, якими володіють приватні майстри. Все це згодом може призвести до повторних несправностей. Тому найкраще  за заправкою  і відновленням картриджів Xerox  звертатися в спеціалізовані  сервісні центри, які надають дані послуги на професійній основі.

Якщо у вас раптом закінчився тонер у картриджі Xerox  або ж він і зовсім потребує відновлення, то краще всього, звичайно, звернутися в спеціалізовану майстерню.   Серед переваг спеціалізованої майстерні – наявність приміщень,  обладнаних необхідними для роботи техніки. Приватні ж майстра, як правило, займаються  заправкою картриджів принтерів Xerox  у приміщення, які для цього  не призначені. Також у майстернях присутні кваліфіковані фахівці, які  застосовують  якісний тонер,  і володіють багаторічним досвідом у даній сфері. Саме такі спеціалісти працюють в нашій компанії.

Наша компанія надає послуги на професійній основі заправки та відновлення картриджів Xerox.  Для цього ми використовуємо тільки якісні комплектуючі та витратні матеріали, які є на наших складах. Також при заправці  картриджів Xerox ми використовуємо спеціальні інструменти та обладнання. З допомогою професійної заправки картриджів для принтерів Xerox  ви істотною мірою знизити витрати на друк і зможе повторно використовувати витрачений картридж.  Звертаючись до нас, ви завжди можете бути впевнені, що наші фахівці повністю заповнять ваш картридж, а при необхідності перероблять свою роботу.

© 2024 contrust.kiev.ua