• Режим роботи:

  • Пн-Пт 10.00-18.00
  • Сб: за домовленістю
  • Нд: Вихідний
  • Рус Укр
  • Наші контакти:

  • (097) 388-00-06
  • (093) 344-25-56
  • (050) 493-00-06
Кошик порожній

Brother

Серед вітчизняних користувачів картриджі і принтери Brother відрізняються меншою популярністю, ніж, наприклад в США. Тим не менш, юзери, які використовують  оргтехніку саме цієї фірми є, і їх достатньо.  Для принтерів Brother характерна не зовсім звичайна технологія, замість чіпів тут використовуються лічильники, а також є прапорці.  Тим не менше, якщо ви звертаєтеся за заправкою і відновленням картриджів Brother  до професіоналів, для них це не складе ніяких труднощів.

На перший погляд багато користувачів можуть вирішити, що заправка картриджа Brother є  легким і швидким справою, яка вимагаєш лише свердління  отвори  і заливки фарби потрібного кольору. Однак такі дії можуть призвести до подальшого погіршення якості друку, тому необхідно  позбутися від залишків старої фарби.  Тому якщо ви вирішите заощадити на  заправці картриджа Brother, це може призвести до погіршення роботи вашого струминного або лазерного принтера.  До того ж займатися такими роботами необхідно в спеціально призначених для цього приміщеннях, оскільки пластмаса є токсичною  сама по собі,  і це може бути небезпечно. Довіряйте свою техніку в руки професіоналів, і тоді вона буде ще багато років радувати вас своєю якісною роботою.

Саме такими професіоналами є фахівці нашої компанії. Ми пропонуємо послуги по  заправці  та відновлення картриджів Brother. У нас ви можете здійснити заправку  і відновлення як  монохромних, так і кольорових картриджів Brother.  Обслуговування даних картриджів не складе ніяких проблем.  Багаторічний досвід роботи наших фахівців  даній сфері, дозволить їм виконати свою роботу максимально якісно і оперативно.  Заправка картриджа  принтера Brother включає в себе наступні операції – діагностику, витяг, розбирання та очищення картриджа. Потім заправляється тонер, картридж збирається і встановлюється. На заключному етапі  обладнання налаштовується, результат перевіряється і при наявності недоліків – вони виправляються.  На виконання всіх цих процедур у фахівців нашої компанії буде потрібно не більше, ніж півгодини. При необхідності  ми не  тільки заправимо ваш картридж Brother але і проведемо його відновлення – поміняємо прапорець, обнулим  лічильник і т. д.

 

© 2024 contrust.kiev.ua