• Режим роботи:

  • Пн-Пт 10.00-18.00
  • Сб: за домовленістю
  • Нд: Вихідний
  • Рус Укр
  • Наші контакти:

  • (097) 388-00-06
  • (093) 344-25-56
  • (050) 493-00-06
Кошик порожній

Konica Minolta

Принтери Konica Minolta в даний час дуже популярні, їх використовують як для домашніх цілей, так і застосовують у роботі. Вони встигли зарекомендувати себе як надійні пристрої з  відмінною якістю друк. У принтерів Konica Minolta  відносно низьке енергоспоживання і  економічний витрата тонера. Однак заправка картриджів для принтерів Konica Minolta допоможе ще в більш значній мірі зменшити витрати по експлуатації даної техніки. Це пов'язано з тим, що оригінальні картриджі Konica Minolta   відрізняються досить високою вартістю та їх заправка обійдеться вам значно дешевше, ніж покупка нових виробів.

Картриджі для принтера Konica Minolta   володіють своїми певними особливостями заправки, і по цьому параметру  їх можна віднести до групи «делікатних».  Заправку даних принтерів повинні проводити досвідчені майстри з використанням спеціальних витратних матеріалів високої якості. Konica Minolta    оснащує свої принтери своєрідним захистом у вигляді чіпа від заправки, тому  у даному випадку недостатньо просто засипати тонер в картридж, але також необхідно прошити або перепрограмувати чіп, а іноді і зовсім може знадобитися його заміна.

Іноді  деякі користувачі намагаються виконати заправку картриджа Konica Minolta    самостійно, однак це може загрожувати чреватыми наслідками, а саме – погіршення якості друку надалі, поява розлучень і т. д. Для заправки принтерів Konica Minolta   надзвичайно важлива правильна послідовність процедур при їх заправці. Тому необхідно мати досвід та знання для роботи з  принтерами даного виробника, щоб не пошкодити  вразливі конструкційні елементи пристрою і не купувати новий картридж.

Наша компанія пропонує послуги по заправці картриджів принтерів Konica Minolta.  У нас можна заправити монохромні та кольорові принтери Konica Minolta . Наші фахівці володіють всім необхідним для виконання якісної і оперативної заправки даних принтерів, а саме -  багаторічним досвідом,  необхідною кваліфікацією і професійним обладнанням. Вони ретельно і акуратно розберуть ваш картридж, очистять його від залишків старого тонера, виконають заправку якісним витратним матеріалом  і зберуть пристрій.

 

© 2024 contrust.kiev.ua