• Режим роботи:

  • Пн-Пт 10.00-18.00
  • Сб: за домовленістю
  • Нд: Вихідний
  • Рус Укр
  • Наші контакти:

  • (097) 388-00-06
  • (063) 146-81-80
  • (050) 493-00-06
Кошик порожній

Ricoh

останнім часом компанія Ricoh виходить на лідируючі позиції серед виробників оргтехніки та друкованої продукції.  Існує велика різноманітність  моделей принтерів Ricoh. Однак будь-яка друкуюча  техніка  володіє обмеженим ресурсом друку. І  принтери Ricoh в даному разі не є винятком.  Рано чи пізно  тонера в картриджі закінчується і йому  необхідна заправка.  Тому заправка картриджів Ricoh є дуже популярною послугою, при цьому вкрай важливо, щоб її виконували професійні сервісні центри, які справляються з цією задачею недорого і швидко.  Заправка картриджа Ricoh дійсно обійдеться вам дешевше, ніж покупка нового пристрою.

Заправка  картриджа Ricoh у професійних фахівців має безліч переваг порівняно з самостійною заправкою. Кваліфіковані майстри  в точності дотримуються  необхідну технологію,  від чого залежить  якісна робота принтера в  надалі.   Спочатку ретельно очищаються залишки старого порошку, що продовжує  термін життя картриджа і збільшує ресурс порошку. Після заправки  картридж тестується,  завдяки чому підтверджує бездоганну якість друку. Також безліч моделей картриджів Ricoh мають чіпом , який захищає їх від заправки, тому  при заправці  необхідно знати як програмувати і змінювати  цей пристрій.

Наша компанія пропонує послуги по заправці картриджів для принтерів  Ricoh. У нас можна заправити монохромні та кольорові картриджі для принтерів Ricoh.  Ми володіємо усім необхідним, для того, щоб якісно здійснити заправку, щоб надалі ваш принтер радував вас відмінною якістю друку тексту  і зображень. Всю роботу ми проводимо в спеціально обладнаних приміщеннях, використовуючи якісні витратні матеріали та інструменти.

Недосвідчена самостійна спроба заправки картриджа Ricoh може призвести до різних проблем, а саме – пошкодження корпусу картриджа, перевантаження тонером, або недостатня заправка.   Від цього залежить якість  друку, а то й в усі його працездатність, оскільки при пошкодженні  корпусу касети – обладнання більше не можна застосовувати. Тому довіряйте заправки вашого картриджа Ricoh професіоналам.

 

© 2023 contrust.kiev.ua