• Режим роботи:

  • Пн-Пт 10.00-18.00
  • Сб: за домовленістю
  • Нд: Вихідний
  • Рус Укр
  • Наші контакти:

  • (097) 388-00-06
  • (063) 146-81-80
  • (050) 493-00-06
Кошик порожній

Panasonic

Компанія Panaconic успішно зарекомендувала себе на весь світ великою кількістю продукції.  Друкована техніка  у даному випадку – не є винятком. Принтери  Panasonic відповідають головним вимогам, завдяки яким  продукція бренду має популярність у всьому світі -  екологічність, сучасність, а також врахування інтересів та уподобань  клієнтів. Все це дозволяє  компанії Panasonic  успішно вести бізнес по всьому світу протягом цілого століття.

Проте рано чи пізно користувачі принтерів Рапаѕопіс стикаються з проблемою, коли друк перестає бути якісною, на аркушах з'являються кольорові розводи, смуги і т. д. Це пов'язано з тим, що  фарба у картриджі  вашого принтера закінчується. Як же надійти в даному випадку. Можна, звичайно ж, придбати новий картридж – але це досить дорого,  тому багато хто вибирає заправку картриджа.  також  існує 2 варіанти – спробувати зробити заправку самостійно, або віддати картридж в спеціальну компанію, яка надає такі послуги на професійній  основі.

Самостійна заправка картриджа для принтера Panasonic   може загрожувати чреватыми наслідками. Так  як необхідно володіти знаннями на рахунок тонкощів заправки  картриджа тієї чи іншої моделі, а також мати досвід у цій роботі. Самостійна заправка картриджа Panasonic  може привести до погіршення  якості друку, а то і зовсім виходу з ладу пристрою. Тому,  звертайтеся за цією послугою до фахівців. Саме такі спеціалісти працюють в нашій компанії.

Наша компанія надає послуги по заправці картриджів для принтерів  Panasonic  . У нас можна замовити заправку як   монохромних, так і кольорових картриджів для принтерів Panasonic . Наші фахівці володіють всім необхідним для здійснення якісної заправки -   необхідною кваліфікацією,  значним досвідом, а також  спеціально обладнаним приміщенням і якісними витратними матеріалами. Після нашої заправки, ваш принтер Panasonic   неодмінно буде якісно і чітко друкувати документи і зображення.  Весь процес складається з розбирання картриджа,  зняття захисту чіпа, очищення залишків старого тонера, безпосередньо заправки, перепрограмування чіпа, збірки  і тестового запуску.

 

 

© 2023 contrust.kiev.ua