• Режим роботи:

  • Пн-Пт 10.00-19.00
  • Сб: за домовленістю
  • Нд: Вихідний
  • Рус Укр
  • Наші контакти:

  • (097) 388-00-06
  • (063) 146-81-80
  • (050) 493-00-06
Кошик порожній

Заправка картриджів Canon ip1800 серії PG і CL

На сьогоднішній день значного поширення набули струменеві моделі техніки для друку. Висока якість друку значною мірою компенсує більш низьку швидкість обробки одного аркуша. Єдиний серйозний недолік цього виду устаткування – вартість витратних матеріалів, які потрібні досить часто. Заправка картриджів Canon Pixma здатна вирішити дану проблему, дозволивши економити значні кошти. Наші фахівці здатні виконати цей вид робіт якісно та швидко.Як заправити картридж для Canon IP1800У моделі Canon IP1800 картридж відрізняється відсутністю вхідного отвору, через яке можна було б здійснити заливку чорнила. Для отримання доступу до внутрішньо порожнини необхідно проробити отвір під наклейкою на корпусі картриджа. Робити це потрібно на серветці, щоб запобігти витікання чорнила на робочу поверхню. Після цього картридж Canon 1800 акуратно і повільно заповнюється за допомогою шприца. Що стосується працездатності друкуючого пристрою то ремонт принтерів, не часто потрібен до даної моделі.

Оскільки для заповнення внутрішньої порожнини в корпусі було зроблено отвір, у пристрої Canon Pixma IP1800 картридж перед установкою повинен бути герметизований. Робиться це за допомогою звичайного скотчу, тільки потрібно на час залишити корпус в спокої, щоб побачити вихід надлишків чорнил або протечку. Після цього картридж Canon IP1800 може бути встановлений пристрій. Не забудьте виконати кілька разів прочищення сопел пристроєм!

 

Як заправляються відмінні від IP1800 картриджі тієї ж серіїЗаправка Canon MP210 виконується аналогічно, тільки отворів в корпусі потрібно виконати цілих три – по одному на кожен колір чорнила. Спочатку з поверхні знімається наклейка, після чого стають видні оригінальні вхідні канали. Саме їх потрібно трохи розширити, після чого по черзі ввести потрібні чорнило в кожну ємність, роблячи це повільно і плавно. Заправка картриджів Canon Pixma не терпить поспіху, вкрай легко можна перебрати з кількістю чорнила.

Заправлені картриджі Pixma заклеюються оригінальною етикеткою або скотчем. Важливо переконатися у відсутності протікань, після чого можна вставити картридж у пристрій. В обов'язковому порядку виконується автоматична прочищення сопел, після чого пристрій готовий до роботи. У моделі Canon Pixma IP1700 картриджа заправляється аналогічним чином, необхідно тільки враховувати його конструкційні особливості. Теж саме можна сказати про Canon PG-30 cfrtridge.

© 2021 contrust.kiev.ua